Aktualności

2012-07-02

Uroczysta Gala podsumowująca wdrażanie Programu edukacji ekologicznej za nami!

W dniu 25.06.2012 r. w Ełckim Centrum Kultury odbyła się Uroczysta Gala podsumowująca realizację Programu edukacji ekologicznej opracowanego w ramach kontraktu pn. Opracowanie i wdrożenie Programu edukacji ekologicznej dla Projektu „Budowa Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów komunalnych wraz ze składowiskiem odpadów w Siedliskach k/Ełku”.
Gala była podsumowaniem dwóch konkursów organizowanych w ramach programu:
1.    Konkursu plastycznego „Segreguję – Mazury ratuję!”;
2.    Konkursu na Szkolną Kampanię „Segreguje - Mazury Ratuję!”.

Więcej...

2012-06-22

UROCZYSTA GALA

Uroczysta Gala podsumowująca realizację Programu edukacji ekologicznej opracowanego w ramach kontraktu: Opracowanie i wdrożenie programu edukacji ekologicznej dla projektu „Budowa Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów komunalnych wraz ze składowiskiem odpadów w Siedliskach k/Ełku” - odbędzie się w poniedziałek 25.06.2012 r. (rozpoczęcie o godzinie 11.00) w Ełckim Centrum Kultury na Sali widowiskowej.
Podczas Gali, przedstawicielom placówek oświatowych, (biorących udział w Konkursie na Szkolną Kampanię „Segreguję - Mazury ratuję”) zostaną wręczone materiały edukacyjne służące do przygotowywania i prowadzenia zajęć - z dziećmi i młodzieżą szkolną – związanych z programem ochrony środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem racjonalnej gospodarki odpadami komunalnymi.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zaangażowanych we wdrażanie niniejszego Programu.

Więcej...

2012-03-06

Seminarium mamy za sobą!

W dniu 22.02.2012 w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku odbyło się seminarium na temat stopnia realizacji Projektu „Opracowanie i wdrożenie Programu edukacji ekologicznej dla Projektu „Budowa Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów komunalnych wraz ze składowiskiem odpadów  w Siedliskach k/ Ełku.

Więcej...